פס"ד בהם המשרד היה מעורב לפי תחומים:
ביטוח ונזיקין

בתביעה זו ייצג משרדנו עו"ד שנתבע בגין רשלנות מקצועית עקב ייצוג שנתן בעסקת מקרקעין, וזאת הן בערכאת המחוזי בירושלים (אצל הש' יעקובי) והן בערכאת הערעור אשר הוגש לבית המשפט העליון. בית המשפט המחוזי קיבל מלוא טענותינו ביחס לתביעה ובפסק דין סדור פרש את המסכת העובדתית כפי שנטענה על ידנו וקבע כי לאורה כי אין לתובעים עילת תביעה כלל.

בתביעה זו שנוהלה בבית המשפט המחוזי בחיפה ייצגנו מהנדס מיזוג. התביעה הוגשה על ידי רוכשת בית בקיסריה כנגד המוכר של הבית, ששלח הודעה לצדדים שלישיים כנגד אנשי המקצוע שהיו מעורבים בבניית הבית ובכללם מהנדס המיזוג. התובעת טענה לליקויי בניה בבית, ביניהם ענייניים הקשורים למיזוג.

עקב יצירתיות משפטית של צוות עוה"ד במשרד ובכללם עו"ד עמנואל סממה, הוכיח משרדנו כי אף אם היה מחדל כלשהו של בעלי העגורן, אין לכך כל קשר לנפילת העובד ומכל מקום יש להטיל מלוא האחריות על מעסיק התובע. ההוכחה נסמכה על מומחה לביומכניקה אשר נשכר במיוחד לעניין על ידי משרדנו.

פסק דין זה עסק במקרה המזעזע של מאבטח במשחק הפועל ירושלים- הפועל חולון אשר הרים חזיז בוער שהושלך לעבר המגרש, כאשר כתוצאה מהתפוצצות החזיז בידו נגרם לו נזק גופני כבד.

פסק הדין עסק במקרה לא פשוט של נערה בת 17.5 מדריכה בתנועת נוער של חניכים קטנים ממנה. במהלך אחת מפעילויותיה שהתה התנועה באולם ספורט באחד המושבים בארץ. באותו ערב החליטו החניכים להשתעשע בגלישה על מזרן ספורט שהיה באולם, ע"י העמדתו בצורה אנכית, ומדי פעם כאשר היה נופל העמידו אותו בחזרה על מנת להתגלש עליו שוב.