פס"ד בהם המשרד היה מעורב לפי תחומים:
רשלנות רפואית

המנוח הגיע לחדר המיון של בית חולים ידוע מחמת חום גבוה וירידה כללית במצבו הבריאותי. במהלך שהותו בחדר המיון, נפל המנוח מהמיטה בה שכב וכתוצאה מכך נפגע פגיעות שונות. משרדנו ייצג את יורשי המנוח ופעל לשם מיצוי מרבי של זכויותיהם. במסגרת הסכם פשרה הצליח משרדנו לחייב את בית החולים בפיצוי היורשים בסכום כולל של 380,000 ₪.

בתחילת הריונה הייתה א' כבת 26. ההיריון הוכר כהריון בסיכון עקב מחלת הסוכרת ממנה סבלה. א' הופנתה לביצוע מספר בדיקות במהלך הריונה אשר העלו את האפשרות ללידת ילד הנושא מום.

א'- אישה בת כארבעים ושלוש, פנתה למשרדנו לצורך מימוש זכויותיה כנגד קופת חולים ורופא קרדיולוג ידוע בתחומו. א' לקתה בילדותה בקדחת שגרונית אשר גרמה להיצרות של המסתם בליבה. בהיותה כבת 13, עברה א' הרחבה של המסתם בליבה, כאשר לאחר מספר שנים ובעקבות הישנות של ההיצרות, עברה התובעת ניתוח החלפה של המסתם במסתם ביולוגי.

התובעת- אשר יוצגה על ידי משרדנו, הרתה באופן ספונטני, לאחר הוצאת התקן תוך רחמי ע"י הנתבע שהינו רופא גינקולוג. למרות שפעולה זו בוצעה במטרה להרות, לא הומלץ לתובעת לצרוך חומצה פולית החשובה מאוד לנשים בהריון ומומלצת במיוחד לצריכה כשלושה חודשים קודם הכניסה להריון. בנוסף ולמרות שהתובעת הייתה באותה עת בת 34 שנים, לא שוחח עמה הנתבע או כל גורם רפואי אחר מטעם קופת החולים בה טופלה על הסיכון המוגבר לבעיות גנטיות וכרומוזומליות בעובר עקב גילה.